Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Lajm i fundit/ Aksident i frikshëm në Fushë-Krujë, 3 të plagosur

Një aksident i frikshëm rrugor me pasoje plagosjen e tre personave ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Fushë Krujë-Milot.

Sipas raportimeve paraprake mësohet se tri automjetet janë përplasur mes tyre, një model “Mercedes Benz” dhe një “Audi”.

Benzi është me targa AA 080 ZI. Audi me targa AA 381 UH, ndersa makina tjetër e përfshirë në aksident, me targa AA 242 KJ

Sipas policisë, shkak për aksidentin ka qenë shpejtësia tej normave me të cilën udhëtonte makina tip Audi dhe një tentativë e gabuar për parakalim.

Leave A Reply

Your email address will not be published.