Lajmi Fundit
Lajmi Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Aksident i rende ne aksin Tirane-Durres, perplasen kater makina

Një aksident ka ndodhur në aksin Tiranë-Durrës, ku u përplasen katër makina.

Deri më tani nuk ka të dhëna për të lënduar si pasojë e aksidentit në autostradë

Aksidenti i shumëfishtë në autostradë ka shkaktuar trafik të rënduar.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.