Lajmi Fundit
Lajmi Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Kejvina Kthella: Jam nje kukull e bukur, por….

Bukuroshja Kejvina Kthella e ftuar sot në “E diell” është vendosur përballë Edi Manushit për t’iu përgjigjur pyetjes së tij.

Gazetari e ka pyetur ish-velinën e “Xing me Ermalin” nëse në daljet e saj televizive më shumë e kanë trajtuar si kukull, apo për vlerat që ka.

Kejvina tha se nuk e ka ndjerë kurrë veten që e kanë trajtuar si kukull, kështu që mendon dhe beson për vlerat që ka.

“Por ti je një kukull,” ka vazhduar Manushi.

“Jam një kukull e bukur por kjo s’do të thotë që s’kam vlera,” ka përfunduar konkurrentja e “Dance with me”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.