Lajmi Fundit
Lajmi Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Lajm i trishte, moderatorja Dojna Mema humb babain

Babi i prezantueses së dashur, Dojna Mema është ndarë nga kjo jetë në mënyrë të parakohshme. Ka qenë Dojna që ka bërë publik këtë lajm të trishtë, teksa bashkangjitur ka publikuar video dhe një mesazh prekës.

“Nuk le asnjë sekondë pa jetuar plotësisht.

Ndoshta prandaj ike kaq shpejt, e pive jetën me një kupë! Për ata që njohën Bujarin e Interpolit, ky është Babi i familjes. P.s : Ti e di, gjithmonë bashkë, gjithmonë një shpirt për katër”, shkruan Dojna.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.