Lajmi Fundit
Lajmi Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Aksident i rende ne rrugen Sarande-Gjirokaster, nderron jete 75-vjeçari

Një aksident me pasojë vdekje eshte regjistruar në rrugën nacionale Sarandë- Gjirokastër.

Ngjarja ndodhi në vendin e quajtur Vrion.Gazetarja Shpresa Dine raporon për ‘BalkanWeb’ se viktima është identifikuar me emrin Kosta Kaça, rreth 75 vjeç.

Aktualisht policia ndodhet në vendin e ngjarjes, ndërsa po heton në liodhje me zbardhjen e ngjarjes së rëndë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.