Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Super-masat e sigurise, Vladimir Putin edhe ne banjo me 6 truproja

Presidenti i Rusise Vladimir Putin eshte nje nga lideret boterore me te sigurt. Masat e tij te sigurise jane gjithnje evidente qofte nga burimet njerezore ashtue dhe nga mjetet qe perdoren per sigurine e kreut te kremlinit.

Në një samit për Ukrainën në Paris, Vladimir Putin është filmuar duke hyrë në tualet i shoqëruar nga gjashtë truproja.

Lideri rus doli nga banja vetëm kur 5 truprojat e tij u siguruan që nuk kishte asnjë problem.

Ndërsa truproja tjetër po ecte pas tij në momentin që u doli nga tualeti në Pallatin Elysee.

Leave A Reply

Your email address will not be published.