Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Këngëtari i njohur e thotë hapur: Më kanë ofruar seks për të bërë karrierë

Këngëtari Denis Xherahu është pyetur nga moderatorja Fjoralba Ponari nëse ka pasur oferta tunduese në Greqi për t’u rritur në karrierë ai është shprehur:

Xherahu:
Ju jeni artistë vetë dhe pavarsësisht se jeni në fillimet e karrierës edhe ju jeni fshikulluar nga pak nga këto lloj ofertash. Kur je person publik është pjesë e lojës.

Veçoj një rast, jo se më ka ngelur pishman por nuk është karakteri im i tillë. Unë në jetën timë kam zgjedhur rrugën e gjatë.

Ka qenë një zonjë shumë simpatike rreth 55-60 vjeçe, unë kam qenë 30 vjeç por nuk dukej aq.

Në një nga buzuqet ku unë performoja ajo vinte shpesh dhe u bëmë miq.

Me sa mora vesh ajo kishte shumë potencë në një nga shpitë diskografike të Athinës dhe kuptohet mesazhet merren.

Le ta quajmë që më iku zogu nga duart dhe sot jam këtu me ju.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.