Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Këngëtarja Gjyste Vulaj jep ndihmën financiare për të prekurit nga tërmeti

Shumë personazhe publike u solidaruzuan me njerëzit të cilët ngelën pa shtëpi pas tërmetit të 26 nëntorit. Ata me mundësitë e tyre kontribuan për të ndërtuar disa shtëpi.

Së fundmi “Fundjava Ndryshe” ka njoftuar se edhe këngëtarja e njohur Gjyste Vula është bashkuar me njerëzit e dëmtuar nga tërmeti duke dhuruar 3 mijë dollarë.

Një gjest mjaft fisnik nga ana e këngëtares!

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.