Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Loredana organizon feste madheshtore per ditelindjen e Hanes

Edhe pak ditë na ndajnë nga ditëlindja e Hanës.

Vogëlushja e Loredanës dhe Mozzik mbush 1 vjeçe dhe për këtë ditë të veçantë nëna e saj ka menduar një festë, e cila duket se do të jetë madhështore.

Në profilin e saj në Instagram, reperja ka publikuar një foto të ftesës së ditëlindjes dhe në të zbulohen disa detaje.

Në foto, Hana shfaqet me kurorë në kokë, njësoj si nëna e saj në foton e albumit “King Lori”.

Ditëlindja e Hanës do të mbahet më 22 dhjetor, ndonëse vogëlushja ka lindur më 18 dhjetor.

Ndërkohë Mozzik, nuk ka publikuar ende asgjë dhe nuk dihet nëse ai do i bashkohet festës atë ditë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.