Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Martohet Mc Kresha, e gjithe salla ne kembe ne momentin e kurorezimit

Kengetari i repit Mc Kresha dhe e fejuara e tij, Erzina Shehukurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë.

Mc Kresha dhe Erzina Shehu sot lidhin kurorë, çifti kanë organizuar një dasmë në një nga lokalet luksoze të Prishtinës, ku mysafirë përveç fytyrave të shoubizit janë edhe disa personalitete të politikës.

Miqte e Kreshës po publikojnë momente nga atmosfera që po mbretëron atje, ku edhe shihet se janë duke u argëtuar mjaftueshëm.

Gjate festes ne një moment e gjithë salla shpërtheu në te qeshura derisa kreu i Prishtinës, Shpend Ahmeti po kurorizonin çiftin.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.