Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Sinjale per zgjidhjen e krizes politike, PD-PS takohen per reformen zgjedhore

Te nderuar kolege,

Ne kuader te dialogut per garantimin e nje konsensusi sa me te gjere ne procesin e reformes zgjedhore, diten e sotme ora 13:00, ne mjediset e Pallatit te Kongreseve zhvillohet nje tryeze ne te cilen marrin pjese:

DAMIAN GJIKNURI
(Bashkekryetar i Komisionit te Posaçem per Reformen Zgjedhore/Perfaqesues i Partise Socialiste)

OERD BYLYKBASHI
(Perfaqesues politik i Partise Demokratike)

RUDINA HAJDARI
(Bashkekryetare e Komisionit te Posaçem per Reformen Zgjedhore/Perfaqesuese e opozites parlamentare)

PETRIT VASILI
(Perfaqesues politik i Levizjes Socialiste per Integrim)

Mediat do te lejohen te marrin plane nga fillimi i takimit dhe ne perfundim do te kete prononcim nga pjesemarresit.

Faleminderit

Leave A Reply

Your email address will not be published.