Aksident në Tiranë, automjeti përplas dy këmbësorë

Aktualitet

Aksident në Tiranë, automjeti përplas dy këmbësorë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Tiranë, ku shtetasi me iniciale Z.T ka përplasur me makinë dy këmbësorë.

Identiteti i të lënduarve nuk bëhet i ditur.

Policia njofton se të aksidentuarit ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Njoftim

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 19.06.2021, rreth orës 19:50, tek bulevardi “Migjeni”, mjeti me drejtues shtetasin Z. T., ka aksidentuar 2 këmbësore me iniciale R.N dhe F.J, të cilat ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi Hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

ME TE LEXUARAT