E FUNDIT/ Aksident në Laç, motori i thyen këmbën një kalimtari

Aktualitet

E FUNDIT/ Aksident në Laç, motori i thyen këmbën një

Një aksident automobilistik është regjistruar mbrëmjen e kësaj të enjteje në Laç.

Burime bëjnë me dije se një motor ka përplasur një këmbësor dhe për pasojë ky i fundit ka thyer këmbën.

Ngjarja ka ndodhur përballë spitalit të qytetit.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Siç shihet dhe nga pamjet e mëposhtme, motori ndodhet në mes të rrugës, ndërsa Policia ndodhet në vendin e ngjarjes.

Ende nuk dihen më shumë detaje mbi aksidentin.

 

 

ME TE LEXUARAT