Atentati i 19-vjeçarit që tronditi Shkodrën, shpallet në kërkim Bajram Çekorja

Aktualitet

Atentati i 19-vjeçarit që tronditi Shkodrën, shpallet në

Policia Vendore e Shkodrës ka shpallur në kërkim shtetasin Bajram Çekorja si autor i dyshuar i vrasjes së shtetasit Erjon Xhenje.

Policia nuk ka prova deri me tani për autorin, por nga burime në rrugë operative nga policia kanë dyshime se autor është Bajram Çekorja.

Ndërkohë policia ka shpallur ne kerkim edhe dy persona te tjere qe mendohet se jane te implikuar ne vrasjen e shtetasit Erjon Xhenje.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Dy personat e tjerë, njeri mendohet se ka qene ne motor me Bajram Çekoren dhe tjetri ka treguar lëvizjet e 19-vjeçarit Erjon Xhenje mbrëmjen e ngjarjes.

ME TE LEXUARAT