Makina del nga rruga dhe përmbyset në Divjakë, dyshohet për të plagosur

Aktualitet

Makina del nga rruga dhe përmbyset në Divjakë, dyshohet për

Një aksident ka ndodhur pasditen e kësaj të marte në Divjakë.

Burime bëjnë me dije se në hyrje të Divjakës një makinë ka dalë nga rruga dhe është përmbysur në fushat që ndodhen aty pranë.

Ndër të tjera si pasojë e përmbysjes së makinës dyshohet se ka dhe të plagosur.

Ndërkohë policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe pritet të dalë me një informacion zyrtar. 

ME TE LEXUARAT