Makina përplas 19-vjeçarin në Kamzë, dërgohet me urgjencë në spital

Aktualitet

Makina përplas 19-vjeçarin në Kamzë, dërgohet me

Një 19-vjeçar me iniciale P.P është përplasur nga një makinë mbrëmjen e sotme. Aksidenti i rëndë ka ndodhur në rrugën "Besëlidhja" në Kamzë.

Njoftimi i policisë
I riu ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.Tiranë/Informacion paraprak Rreth orës 20:30, në rrugën “Besëlidhja” në Kamzë, mjeti me drejtues F. P ka aksidentuar këmbësorin shtetasin P. P., 19 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

ME TE LEXUARAT