Ra në korent duke peshkuar në Drin, ky është 56-vjeçari që humbi jetën

Aktualitet

Ra në korent duke peshkuar në Drin, ky është

Ky është 56-vjeçari, i cili po peshkonte në lumin Drin, dhe ka gjetur vdekjen pas kontaktit me rrymën elektrike.


Ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:30, ndërsa mësohet se viktima R.M po peshkonte me gjenerator, por kontakti me rrymën ka qenë fatal për të.

Njoftimi i policisë:
Rreth orës 18.30, është dërguar në spitalin e Bulqizës pa shenja jete shtetasi R. M., 56 vjeç, i cili paraprakisht dyshohet se duke gjuajtur peshk në lumin Drin, ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe për pasojë ka humbur jetën.


Grupi hetimor vijon hetimet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes..

ME TE LEXUARAT