Të shtëna me armë në Tiranë, dy të plagosur tek ish-parku, "blindohet" kryeqyteti

Aktualitet

Të shtëna me armë në Tiranë, dy të plagosur tek

Një person ka mbetur i plagosur pasditen e sotme në Tiranë. Raportohet se personi në fjalë ka marrë një plumb në këmbë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur tek zona e “Ish-Parkut të Autobuzëve”.

Nga të dhënat paraprake dyshohet se plumbat kanë kapur edhe një person të dytë.

Nga të shtënat dyshohet të kanë mbetur të plagosur dy persona me inicialet A.N dhe Zh. V., të dy 25 vjeç.

Shërbimet e policisë kanë shkuar në vendin e ngjarje ku po punojnë për kapjen e autorit.

Mbrëmjen e djeshme një tjetër plagosje me armë ndodhi në Tiranë në zonën e “Komunës së Parisit” . 

ME TE LEXUARAT