Ushtroi dhunë fizike dhe psikologjike ndaj gjyshes, arrestohet 30 vjeçari në Mat

Aktualitet
Ushtroi dhunë fizike dhe psikologjike ndaj gjyshes, arrestohet 30
ilustrim

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në rrethin e Matit.

Dylejman Dani, 30 vjeç ka ushtruar dhunë psikologjike dhe fizike ndaj gjyshes së tij.

Pas denoncimit 30 vjeçari është arrestuar nga Polica dhe materialet në ngarkim të tij u kaluan Prokurorisë për veprime të mëtejshme.

 

ME TE LEXUARAT