Ndërron jetë gjatë xhirimeve aktori i famshëm

Bota

Ndërron jetë gjatë xhirimeve aktori i famshëm

Aktori Jay Pickett është shuar në moshën 60-vjeçare. Dyshohet se aktori pësoi një atak në zemër teksa po xhironte një skenë në filmin “Treasure Valley”.

Lajmi është konfirmuar nga regjisori i filmit, Travis Mills përmes një postimi në facebook. “Shumë prej jush do të kenë dëgjuar tashmë për tragjedinë që ndodhi dy ditë më parë.

Protagonisti ynë, skenaristi dhe producenti, vdiq papritur ndërsa po përgatiteshim për të xhiruar një skenë.-është shprehur ai.

 

ME TE LEXUARAT