Po kalonte në trotuar, një shpërthim i papritur zjarri plagos 57-vjeçarin

Bota

Po kalonte në trotuar, një shpërthim i papritur zjarri plagos

Një 57-vjeçar amerikan ka pësuar djegie të shkallës së tyre, pasi në momentin që ai po kalonte në trotuar ka shpërthyer një zjarr.

Mediat e huaja bëjnë me dije se flakët e zjarrit kanë shpërthyer në një trotuar në Queens, Neë York, në momentin që i lënduari po kalonte aty pranë.

Sipas mediave Barry West, 57-vjeçar, ishte rrugës për të paguar faturën e telefonit pranë kryqëzimit të Farmers Boulevard dhe Baisley Boulevard në Saint Albans, Queens.

Ndërkaq mësohet se 57-vjeçari është në gjendje të mirë shëndetësore dhe po shërohet në Qendrën Mjekësore të Universitetit Nassau.

ME TE LEXUARAT