Vrau gruan me thikë në Greqi, shqiptari: Më tradhtonte, jam penduar

Bota

Vrau gruan me thikë në Greqi, shqiptari: Më tradhtonte, jam

Florand Shehu, shqiptari që vrau gruan në Greqi, deklaron se e kreu krimin pasi ajo e tradhtonte.

40-vjeçari ka pohuar se kur kreu aktin ekstrem nuk e dinte se çfarë ishte duke bërë, raportojnë mediat fqinje.

Gjithashtu, ai është shprehur se është shprehur se është penduar për atë që bëri menjëherë dhe kjo ishte arsyeja edhe që u vetdorëzua.

Dua të theksoj se jam i shkatërruar, i “tretur mendërisht dhe u pendova për atë që bëra, që në sekondën e dytë, për këtë arsye dhe u paraqita në Departamentin Policor ku tregova në detaje atë që kishte ndodhur. Ju kërkoj falje… kryesisht prindërve të gruas sime dhe veçanërisht fëmijës tonë të vetëm.”- u shpreh 40-vjecari.

 

ME TE LEXUARAT