Dalin fotot e dasmës, deputeti shqiptar i jep fund beqarisë

Kosovë&Rajon

Dalin fotot e dasmës, deputeti shqiptar i jep fund beqarisë

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e LDK, Besian Mustafa i ka dhënë fund beqarisë, duke kurorëzuar martesë.

Dalin fotot e dasmës, deputeti shqiptar i jep fund beqarisë

Jo shumë kohë nga fejesa, ai dhe partnerja e tij Erolida Januzaj i kanë thënë po njëri-tjetrit.

Lajmin çifti e ka konfirmuar përmes fotografive të martesës, të cilat i kanë ndarë me ndjekësit në rrjete sociale.

ME TE LEXUARAT