Tragjedi në Greqi, gjendjet i djegur në makinën e tij një prift, ja dyshimet e policisë

Kosovë&Rajon

Tragjedi në Greqi, gjendjet i djegur në makinën e tij një

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi ditën e sotme. Mësohet se një prift është gjetur i djegur brenda makinës së tij. Mediat shkruajnë se ngjarja e rëndë ka ndodhur  në Kiliomodi të Korintit dhe prifti, 62-vjeç, gjet në timonin e makinë se tij, ku për një arsye ende të panjohur doli nga rruga dhe u përplas me një pemë.

Më pas makina e tij dyshohet se ka marrë flakë  duke e djegur brenda edhe priftin e fshati Almyri. Policia po heton për zbardhjen e kësaj ngjarje të rëndë.

ME TE LEXUARAT