U dhunua nga i biri, 59-vjeçarja gjendet e vdekur afër spitalit

Kosovë&Rajon

U dhunua nga i biri, 59-vjeçarja gjendet e vdekur afër spitalit

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Shkupin. Një nënë është rrahur brutalisht nga i biri, dhe më pas është gjetur e vdekur afër spitalit.

Ministria e Punëve të Brendshme deklaron se e ndjera iku nga spitali ku po kurohej nga lëndimet që i kishte marrë nga rrahjet. Në ikje, ajo ka ndërruar jetë në rrugë.

I biri i saj, 36-vjeçar tashmë është arrestuar.

ME TE LEXUARAT