Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit - Lajme te Fundit nga Shqiperia
Kliko per me shume info

Aktualitet

Kliko per me shume info

Virusi corona dhe virusi Serbia!

Nga Halit Krasniqi I pari nuk ka moshë as një muaj, ndërsa i dyti është i pranishëm në jetën tonë më shumë se një shekull. Virusi aktual covid 19 ka prekur sipërfaqen më të madhe të…

Shendetesi

Showbiz

Soft

Sport