Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip minute pas minute nga vendi, Kosova, rajoni dhe bota, live 24

Frikësoi Erdoganin në skenë, i riu tregon se çfarë ndodhi

Një i ri hipi në skenë teksa Presidenti i Turqisë Erdogan ishte duke përshendetur të pranishmit në në zonë me shumicë kurde në Turqinë Jug-Lindore duke shkaktuar panik tek ai dhe badigardët.

I riu u drejtua tek Erdoganit për t’a përqafuar por kjo ka bërë që të ndërhyjnë menjëherë badigardët për t’a larguar, ndërsa instiktivisht Erdogan e shtyn me duar.

Ai është Huseyin Demircan dhe punon si shofer kamioni.

“Unë e dua shumë Presidentin prandaj edhe shkova t’a përqafoj, por rojet e tij dhe ai e keqkuptuan duke më zbritur poshtë”., – është shprehur ai për mediat turke.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet