"Turqi - Rusi"

Hidhet në erë supermarketi në Shën Petersburg, 14 persona përfundojnë në spital

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në një supermarket në Shën Petersburg të Rusisë, duke plagosur disa shitës dhe klientë.

Fillimisht u raportuar për katër të plagosur rëndë, ndërsa tani numri i të lënduarve ka shkuar në 14.

Sipas mediave lokale shkaku i shpërthimit është ende i paqartë, ndërsa policia po heton në pistën e një tentative vrasje.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close