Kreu

Edhe ish-presidenti Bujar Nishani në protestën e opozitës

Protesta e sotme e opozitës ishte madhështore, duke pasur një pjesëmarrje të madhe.

Dhjetëra mijëra shqiptarë erdhën nga të 4-anët e vendit për të protestuar kundër qeverisjes së Edi Ramës, lidhjeve të saj me krimin dhe drogën.

I pranishëm në këtë protestë ishte edhe ish-presidenti Bujar Nishani. Ai iu bashkua mijëra shqiptarëve që zbritën në shesh.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close