Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Edhe ish-presidenti Bujar Nishani në protestën e opozitës

Protesta e sotme e opozitës ishte madhështore, duke pasur një pjesëmarrje të madhe.

Dhjetëra mijëra shqiptarë erdhën nga të 4-anët e vendit për të protestuar kundër qeverisjes së Edi Ramës, lidhjeve të saj me krimin dhe drogën.

I pranishëm në këtë protestë ishte edhe ish-presidenti Bujar Nishani. Ai iu bashkua mijëra shqiptarëve që zbritën në shesh.

Leave A Reply

Your email address will not be published.