Lajme

Tifozja më seksi e Rusisë qenka aktore filmash me pullë të kuqe

Bukuroshja bjonde që u konsiderua tifozja më seksi e Rusisë në Kupën e Botës është bërë e ditur se është aktore filmash porno.

28-vjeçarja Natalya Nemchinova u pa për herë të parë në stadiumin “Luzhniki” të Moskës, kur Rusia luajti me Arabinë Saudite.

Fotot e saj u shpërndanë nga agjensitë ruse të lajmeve, por në rrjetet sociale kishte shumë persona që e njohën si personazh filmash me pullë të kuqe.

Për këto filma ajo përdor emra si Natali Nemtchinova, Natalia Andreeva, Delilah G, Danica, Amanda, Asya dhe Annabell.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close