gazetashqip

Rama përshkruan me një FJALË emocionet e ndeshjes Shqipëri – Islandë

Shqipëria ka mundur me rezultat 4-2 Islandën në “Elbasan Arena”, duke mbajtur kështu gjallë shpresën për në Europian.

Menjëherë pas përfundimit të ndeshjes, kreu i qeverisë ka zgjedhur ta ndajë me ndjekësit në “Facebook” një foto të festës së çmendur në fushën e gjelbër pas golit të 3-të të bërë nga Odise Roshi.

“Shqipet”, shkruan kryeministri, mbi foton ku futbollistët festojnë golin.

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close