Bota

Reshjet ne Itali, rrebeshi i ujit merr perpara makinen

Shirat intensiv që kanë përfshirë pothuajse të gjithë Italinë kanë sjellë probleme të mëdha në qarkullimin e mjeteve duke paralizuar shumë zona dhe duke sjellë edhe dëme materiale.

Në këtë video të publikuar nga Repubblica, lumi Marangone është frymë se tepërmi nga prurjet e reshjeve në Civitavecchia dhe Santa Marinella.

Uji i furishëm ka marrë përpara gjithçka, edhe një makinë siç shihet në video. Stuhia detare në Santa Marinella ka bërë që deti të dalë deri lart në plazhe. VIDEO >> KETU

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close