VIP

Era Istrefi përgatitet të ndezë atmosferën në “Air Albania Stadium”

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Era Istrefi, do të përfomojë sonte në stadiumin e ri “Air Albania Stadium” me këngën “Live it up”, që ishte kolona zanore e Botërorit “Rusi 2018” , Era ka bërë edhe provat e fundit në stadiumin “Air Albania Stadium”.

Himni i Kombëtares së Francës do të këndohet nga këngatarja shqiptare Besa Kokëdhima , ndërsa himnin e kombëtares shqiptare do ta këndojë zëri shumë i dashur për publikun Juliana Pasha.

Flori Mumajesi do këndojë këngën e tij “Kuq e zi je ti” , ndersa Xhamadani Vija Vija do të këndohet nga Aurela Gaçe.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Tags

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close