Basha takon pas pak një delegacion të Kongresit Amerikan, e pranishme dhe ambasadorja Yuri Kim

Politikë

Basha takon pas pak një delegacion të Kongresit Amerikan, e pranishme

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, do të zhvillojë këtë pasdite një takim me një delegacion nga Kongresi Amerikan.

  Mësohet se takimi do të nisë në orën 15:00.

Në takim me kryedemokratin Basha do të jenë disa zyrtarë të Kongresit Amerikan, si dhe ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim.

 

 

ME TE LEXUARAT