Gjiknuri i zuri vendin në Elbasan, Balla fjalë zemre për qarkun që e nxorri si deputetin më të votuar

Politikë

Gjiknuri i zuri vendin në Elbasan, Balla fjalë zemre për qarkun

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla zhvilloi sot një takim falenderimi me përfaqësuesit e Partisë Socialiste të Qarkut të Elbasanit.

Ndërkohë me anë të një postimi në rrjetet sociale ka falënderuar të gjithë mbështetësit e këtij qarku.

Kujtojmë se Balla me vendim të kryeministrit Edi Rama u zhvendos si drejtues politik në Fier. Ndërsa vendin e tij në Elbasan e zuri, Damian Gjiknuri.


Postimi i plotë i Taulant Ballës:

Elbasan Falenderimi për gratë dhe burrat, vajzat dhe gratë me të cilët kemi punuar ngushtësisht dhe natyrshëm do të punohet edhe në vazhdim për fitoren e Partisë Socialiste  në zgjedhjet e ardhshme vendore dhe ato parlamentare në 2025.

ME TE LEXUARAT