"Natyrë spektakolare", Rama ndan videon nga kanionet e lumit Erzen

Politikë

"Natyrë spektakolare", Rama ndan videon nga kanionet e lumit

Këtë pasdite, kryeministri Edi Rama ka ndarë pamje nga Kanionet e Lumit Erzen.

Me anë të një video në rrjetet sociale, Rama u uron të gjithëve pasdite të këndshme.

“Pasdite të këndshme nga kanionet e lumit Erzen dhe natyrës spektakolare”, shkruan Rama.

ME TE LEXUARAT