Akuzohet se është shkaktarja e ndarjes së çiftit Gates, reagon përkthyesja 36-vjeçare

Showbiz

Akuzohet se është shkaktarja e ndarjes së çiftit Gates,

Mediat ndërkombëtare kanë shkruar se një përkthyese kineze dyshohet se është shkaktarja pse çifti Gates ka vendosur të ndahen. Bëhet fjalë për Zhe Wang, 36 vjeçe, përkthyese e cila ka punuar për fondacionin e Bill dhe Melinda Gates.

Pas këtyre zërave, ajo postoi në Ëeibo, një rrjet social kinez, duke hedhur poshtë thashethemet se ajo kishte pasur një lidhje me Bill Gates. Ajo i quajti këto zëra si një çmenduri, ndërsa në mbrojtje i dolën edhe miqtë e saj, të cilët u shprehën se as mund ta imagjinonin që Zhe të kishte një lidhje të tillë.

Akuzohet se është shkaktarja e ndarjes së çiftit Gates,

Mësohet se 36-vjeçarja është e pamartuar, ndërsa jeton në Seattle të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

ME TE LEXUARAT