Bearti “thumbon” edhe njëherë Tean: “Nuk të pëlqejnë, por shohin çdo gjë që ti bën”

Showbiz

Bearti “thumbon” edhe njëherë Tean: “Nuk të

Beart Rexhepi, ish- konkurrenti i Përputhen, duket se po e kalon shumë mirë ndarjen me Tean. Që nga moment ndarjes, ai po fokusohet tek vetja dhe palestra, dhe tek tuk duke thumbuar Tean.

 

Ndarja e cila ka përfunduar me sherr, duket se i ka lënduar të dy, por asjëri nuk dëshiron që ta kthejnë kohën pas. Së fundmi, Bearti ka publikuar një video ku tregon trupin e palestruar, ndërsa shkruan: “Ata nuk të kanë qejf… por ata e gjejnë kohën të shikojnë çdo gjë që bën ti”

Bearti “thumbon” edhe njëherë Tean: “Nuk të

Duket se fjalët janë për ish- të dashurën e tij, Tean…

ME TE LEXUARAT