Del nga dhoma e dënimit, Fifi shkon direkt në krahët e Granitit

Showbiz

Del nga dhoma e dënimit, Fifi shkon direkt në krahët e Granitit

Fifi del nga dhoma e dënimit dhe direkt shkon në krahët e Granitit. Dyshja janë takuar menjëherë me njëri-tjetrin mes përqafimesh e deklaratash të ëmbla.Të njëjtit po ashtu kanë folur për raportin e tyre, gjersa Fifi ia rithekson se nuk është femër seksi por që veçohet për të tjera gjëra.

“Nëse kisha qenë prej jashtë e kisha analizuar Granitin, unë nuk jam femër seksi, unë kam tjetër çka, unë jam Fifi”, ka thënë Fifi.

“Më pëlqen që je kështu. Ke diçka të veçantë që nuk e kanë tjerat, jo vetëm pamja e mirë ose me qenë vetëm pamja e këndej”, kanë qenë fjalët e Granitit në anën tjetër.

Del nga dhoma e dënimit, Fifi shkon direkt në krahët e Granitit

Fifi dhe Graniti u komentuan kudo në rrjet si çifti i parë i mundshëm në shtëpinë e Big Brother VIP dhe emisionin e së martës ata pranuan se po lind diçka, duke përshkruar ndjesitë mes tyre. /Telegrafi

ME TE LEXUARAT