Dua Lipa e dashuruar prej 2 vitesh, publikon momentet më të bukura më të dashurin e saj

Showbiz

Dua Lipa e dashuruar prej 2 vitesh, publikon momentet më të bukura

Dua Lipa dhe i dashuri i saj, Anëar Hadid bëjnë dy vite të lidhur. Lajmin e dha vetë këngëtarja me famë botërore, e cila publikoi fotot më të bukura me të.

Dua Lipa e dashuruar prej 2 vitesh, publikon momentet më të bukura

Me disa postime në Instagram, Dua shkruan: “Të dua Anëar! Gëzuar 2 vite”

Fotoja e dytë ishte një pozë në çift, ku të dyve i shkëlqenin sytë nga dashuria. Ndërkohë që së fundmi po përflitet se Dua Lipa mund të vijë së shpejti për një koncert në Shqipëri.

Dua Lipa e dashuruar prej 2 vitesh, publikon momentet më të bukura

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ka publikuar ditën e sotme një foto në Instagram me dy prindërit e artistes, Dukagjin dhe Anesa Lipën.

ME TE LEXUARAT