"Edhe Donaldi eshte njeri, mos e kryqezoni", Bora Zemani reagon per here te pare

Showbiz

"Edhe Donaldi eshte njeri, mos e kryqezoni", Bora Zemani reagon per

Bora Zemani ka reaguar per here te pare ne lidhje me ish partnerin e saj Donald Veshaj pas perfshires se tij ne lidhje me Beatrix Ramosaj ne BBA VIP.

Bora i ben thirrje publikut te qetesohet pasi Donaldi eshte njeri, dhe ai mund te beje cfare te doje me jeten e tij.

"Edhe Donaldi eshte njeri, mos e kryqezoni", Bora Zemani reagon per

Bora thote se Donaldi nuk duhet te kryqezohet pasi as ajo nuk po e ben nje gje te tille.

Ja mesazhi i shperndare nga Bora Zemani me ane te nje story ne Instagram pak caste me pare: 

"Ju lutem qetesohuni!!!

Edhe Donaldi eshte njeri....dhe ai mund te gaboje, edhe ai mund te zgjedhe rruge te tjera, edhe ai ka te drejten te beje cfare te doje me jeten e tij.

Por mos gjykoni, mos kryqezoni dhe mos denoni.

As une nuk po e bej!"-shkruan Bora./lajmifundit.al

ME TE LEXUARAT