Foto/ Festoi 30-vjetorin, brenda ditëlindjes së veçantë të Greta Koçit

Showbiz

Foto/ Festoi 30-vjetorin, brenda ditëlindjes së veçantë

Këngëtarja shqiptare, Greta Koçi feston 30 vjetorin e lindjes. Artistja e mirënjohur ka festuar këtë ditë të veçantë në një nga bujtinat shqiptare, nën shoqërinë e shumë miqve.

Foto/ Festoi 30-vjetorin, brenda ditëlindjes së veçantë

“Është ditëlindja ime”, ka shkruar ajo në postimin e publikuar në rrjete sociale, saktësisht Instagram.

Krijuesja e hitit “Lum kush m’ka” është përkujdesur që të duket elegante dhe në formë të mirë.

Foto/ Festoi 30-vjetorin, brenda ditëlindjes së veçantë

Në këtë festë nuk mungoi as një dekorim i veçantë në rozë e surpriza të shumta nga miqtë dhe të ftuarit. 

 
ME TE LEXUARAT