Foto/ "Të dua", Mevlani hedh në plehra dedikimin që i bëri Ledjana

Showbiz

Foto/ "Të dua", Mevlani hedh në plehra dedikimin që i

Gjatë rrugëtimit në Përputhen, në një nga episodet, Ledjana i bëri Mevlanit një dedikim shumë të fortë dashurie. Ish konkurrentja kishte inxhizuar zërin e saj teksa thonte fjalën të dua, dhe grafikën e zërit e kishte pasqyruar një tablo ku shkruhej dhe “të dua” .

Ky veprim i saj pati një reagim shumë të madh nga ish konkurrentët në studio po ashtu edhe nga ndjekësit të cilët u lumturuan pafund që dyshja më në fund vendosën të ishin për njëri-tjetrin.

Po ku është sot ky dedikim. Juli i Përputhen ka publikuar një foto ku shihet që dhurata e Ledjanës për Mevlanin është hedhur në një kosh plehrash.

Foto/ "Të dua", Mevlani hedh në plehra dedikimin që i

Menjëherë kanë shpërtheyr komentet në rrjet ku kujtojën të gjithë fragmentin dhe shumë ndjekës mendojnë se dyshja i kanë gënjyer për dashurinë e tyre.

ME TE LEXUARAT