Gazetari i njohur akuzon Ori Nebijajn dhe Flori Gjinin: Më kanë kopjuar

Showbiz

Gazetari i njohur akuzon Ori Nebijajn dhe Flori Gjinin: Më kanë

Gazetari i programit ‘Ora Verore” në “Ora News”, Ronaldo Sharka ka bërë një akuzë publike ndaj Ori Nebijajt dhe Flori Gjinit. Ai tha se programi “Pushime on Top” që transmetohet në “Top Channel” i ka kopjuar idenë, insertet apo skenarin.

Ronaldo ka qenë i ftuar në emisionin e mëngjesit në Ora News, ku nëpërmjet një lidhje të drejtpërdrejtë nga Gjirokastra u shpreh:

“Na kanë kopjuar jo vetëm të ftuarit, por edhe orarin dhe formën e transmetimit apo kamerat e fshehta që i kam bërë unë dhe po i bëjnë ata identike me po të njëjtën temë. E kam fjalën për një ndër moderatoret më të talentuara Ori Nebiaj dhe kolegun e saj në Pushime on Top”, është shprehur Sharka.

 

ME TE LEXUARAT