Ilnisa publikon foton me Meritonin: "Përgjithmonë dhe Përherë"

Showbiz

Ilnisa publikon foton  me Meritonin: "Përgjithmonë dhe

Ilnisa dhe Meritoni duket se janë më të lumtur se kurrë, duke shijuar tashmë jashtë shtëpisë së Big Brother dashurinë e tyre.

Gazetarja ka publikuar një foto të re me të dashurin e saj, teksa ai e puth në faqe.

Ilnisa publikon foton  me Meritonin: "Përgjithmonë dhe

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

“Përgjithmonë dhe përngaherë”, shkruan ajo bashkangjitur fotos në Instagram.

ME TE LEXUARAT