Sërish bashkë? Kanye West i bën follow Kim Kardashian në Instagram

Showbiz

Sërish bashkë? Kanye West i bën follow Kim Kardashian në

Kanye West ka filluar ta ndjekë përsëri ish-bashkëshorten e tij, Kim Kardashian në Instagram.

44-vjeçari që ka promovuar së fundi albumin e ri “Donda”, filloi të ndjekë përsëri Kimin, duke shtuar edhe Solange Knoëles, markën e njohur të modës Fashion Nova dhe disa llogari të fansave të tij.

Sërish bashkë? Kanye West i bën follow Kim Kardashian në

Më herët ai kishte vetëm ish-gruan e tij, Kim në listën e Instagramit, ndërsa tani ai po ndjek edhe 23 llogari tjera.


Kujtojmë që 40 vjeçarja, u paraqit për divorc nga reperi në shkurt dhe që atëherë është raportuar se ai pranoi se e kishte tradhtuar në rrethin e tij të brendshëm gjatë turneut të tij në Shën Pablo në 2016.

Kim dhe Kanye u martuan në 24 maj 2014 gjatë një ceremonie luksoze të mbajtur në Firence, Itali.

ME TE LEXUARAT