Marina Vjollca shtatzënë për herë të parë? Detaji që ngriti dyshimet

Showbiz

Marina Vjollca shtatzënë për herë të parë? Detaji

Marina Vjollca po poston gjithnjë e më rrallë foto në rrjete sociale dhe kjo është bërë shkak që ndjekësit të aludojnë lloj-lloj gjërash.

Në një foto të publikuar para pak kohësh, ajo ka shkruar:

“Më mori malli për të gjithë ju” dhe menjëherë ndjekësit kanë vërshuar me komente dhe menjëherë kanë nxitur dyshimet se moderatorja mund të jetë shtatzënë.

Marina Vjollca shtatzënë për herë të parë? Detaji

Marina ka fotografuar vetëm portretin dhe mban veshur një bluzë të gjerë që me siguri ky detaj ka bërë ndjekësit të mendojnë se bukuroshja e ekranit është në pritje të ëmbël.

Marina Vjollca shtatzënë për herë të parë? Detaji

Ajo që i shtoi më shumë dyshimet ishte postimi i saj i fundit në Instagram, ku Marina ka falënderuar Zotin duke mos zbuluar arsyen.

“Faleminderit Zot për gjithçka”, ka shkruar moderatorja shqiptare.

ME TE LEXUARAT