Me flamur mbi kokë, Anxhela Peristeri ‘gati’ për Eurovision: Le të fillojë rrugëtimi

Showbiz

Me flamur mbi kokë, Anxhela Peristeri ‘gati’ për

Këngëtarja shqiptare Anxhela Peristeri duket se është gati për të përfaqësuar Shqipërinë në Eurovisionin që do të zhvillohet nga 18 deri në 22 maj.

Peristeri ka publikuar një foto me flamurin shqiptar mbi kokë, një bluzë me mbishkrimin ‘Karma’ dhe e ulur mbi një valixhe.

Duket se ajo është gati për të udhëtuar drejt Holandës, teksa do të performojë me këngën ‘Karma’.

"Le të fillojë rrugëtimi", shkruan përfaqësuesja e Shqipërisë në Eurovision.

ME TE LEXUARAT