Me pizhame dhe pa make-up, Tea turpërohet nga motra e saj

Showbiz

Me pizhame dhe pa make-up, Tea turpërohet nga motra e saj

Tea Trifoni është filmuar nga motra e saj, teksa shijon vizitën në fshat tek gjyshërit në Lushnje. E veshur me pizhame, fokët pa krehur dhe pa make-up, ish- konkurrentja e “Përputhen” ka dalë në oborr për të ngrënë rrush.

Me pizhame dhe pa make-up, Tea turpërohet nga motra e saj

Motra e saj i shkon pas dhe e filmon, duke treguar gjendjen e saj aktuale, që është shumë larg nga ajo që ne kemi parë në Instagram.

Me pizhame dhe pa make-up, Tea turpërohet nga motra e saj

Duke qeshur të dyja, vajzat kanë rënë dakord që videot ti publikojnë në Instastory. Pavarësisht gjendjes, Tea nuk e ka patur aspak problem ta ndajë edhe në profilin e saj.

ME TE LEXUARAT