“Më thuaj që je shqiptare, pa e thënë..”, Dua Lipa ia nis valles tradicionale me një gotë mbi kokë (Video)

Showbiz

“Më thuaj që je shqiptare, pa e thënë..”, Dua

Dua Lipa vazhdon pushimet në Shqipëri dhe nuk ngurron ta tregojë herë pas here këtë gjë. Pak minuta më parë ajo ka publikuar një video ku po kërcen valle popullore shqiptare, me një gotë në kokë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Kjo ishte tipike vepër e shqiptarëve dhe Dua nuk e ka pasur aspak problem ta bëjë.

Ajo në postimin e fundit, shkruan: “Më thuaj që je shqiptare, pa më thënë se je shqiptare”. Në pak minuta ajo ka marrë mbi 100 mijë like. Kjo vajzë ka ditur si t’ja marrë zemrën shqiptarëve.

ME TE LEXUARAT